Zalety mieszkania w Komornikach

Zalety mieszkania w Komornikach

Kupno własnego lokum to decyzja na całe życie, dlatego powinna być dobrze przemyślana. Wiele młodych par decyduje się na mieszkanie lub domki kupione wprost od developerów. Rynek nieruchomości oferuje wiele atrakcyjnych rozwiązań – powstają nowe osiedla, które są zaplanowane pod młode osoby chcące znaleźć swoje wymarzone miejsce, relaksujące i w pobliżu atrakcji dla dzieci.

Komorniki

Future Building Company oferuje apartamenty i bliźniaki w Komornikach. To wieś położona blisko Poznania, z której dojazd do centrum zajmuje jedynie kilkanaście minut. Położona jest w bliskim otoczeniu zieleni, która gwarantuje prywatność, bliskość przyrody oraz miejsce przyjazne najmłodszym. Każdy apartament wyposażony jest w kominek, który nadaje nastroju zimowymi wieczorami, zaś ogródek sprawdzi się podczas długich letnich wieczorów jak i do wspólnej zabawy z dziećmi. Na osiedlu znajduje się również boisko oraz plac zabaw.

Zalety mieszkania w Komornikach

Duży metraż oraz wysoki standard wykończenia apartamentów w Komornikach jest tańszy niż mieszkania czy domy w Poznaniu, a dodatkowo dzięki dobrej komunikacji jest w atrakcyjnym położeniu, bliskim również naturze. W pobliżu znajduje się również duże Centrum Handlowe, szkoła podstawowa i sklepy spożywcze, czyli wszystko to co jest potrzebne na co dzień.

Otoczenie pełne zieleni relaksuje, jest idealne na rodzinne spacery, ale sprawdzi się także do biegania i jazdy na rowerze. Niedaleko roztaczają się tereny Wielkopolskiego Parku Narodowego, który warto odwiedzić oraz Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Spożywczego w Szreniawie. Dobrze skomunikowana droga do Poznania oferuje wszelkie atrakcje położone właśnie w tym mieście, co wiąże się z licznymi miejscami przeznaczonymi do rozrywki, ale i rozwoju najmłodszych. Szybki dojazd do pracy czy na zajęcia dodatkowe dla dzieci to dodatkowe zalety.

Komorniki gwarantują inwestycje położone z dala od miejskiego zgiełku, gdzie z pewnością jest zdrowsze powietrze oraz większa intymność niż w blokach mieszkalnych. Poznań jak każde duże miasto pełen jest zgiełku ulicznego i hałasu, zaś Komorniki stają się idealnym miejscem by cieszyć się ciszą oraz naturą położoną niemal na wyciągnięcie ręki. To wspaniała okazja do zadbania o swoje zdrowie poprzez piesze wycieczki czy dla bardziej aktywnych osób poprzez wyprawy rowerowe. W pobliżu znajdują się również jeziora – Góreckie, Rosnowskie i Szreniawskie, otoczone borami. Obok Jeziora Rosnowskiego Dużego przebiega szlak turystyczny prowadzący do Stęszewa. Pojezierze Poznańskie obfituje w ciekawe turystycznie miejsca, które pełne są jeszcze natury w dzikim wydaniu i zachwycą dorosłych, a także dzieci, które będą mogły rozwijać się w sprzyjających warunkach.

Szukając mieszkania w okolicach Poznania zdecydowanie warto rozważyć osiedla w Komornikach, mają one wiele zalet ze względu na położenie oraz oferowane ceny. Apartamenty oraz bliźniaki są przestronne, a osiedla gwarantują przyjazne otoczenie w którym można wypocząć po ciężkim dniu w pracy lub aktywnie spędzić czas.

Źródło: http://domy-future.pl/mieszkania-poznan-komorniki/

Dodaj odpowiedź